Mimořádná kvalita materiálů, preciznost zpracování, unikátní design

16.01.2021

 Bedding House : Jak se odlišujeme od zbytku trhu? 

Záleží nám na planetě, proto bavlna, kterou používáme, je z oblastí, kde se nehnojí chemicky a nepoužívají se pesticidy. 

Zaměstnanci, kteří bavlnu pěstují, pracují s důstojných podmínkách. Naše produkce je vždy absolutně zaměřená na kvalitu materiálu a zpracování a především - naše designy jsou jedinečné. 

Obchodní partnerství je pro nás především dlouhodobou a stabilní vyhlídkou. 

Kapacita naší produkce je postavená pro celosvětový trh

BAVLNĚNÝ SATÉN 220TC

Saténová vazba je hustší a vlákna jsou tlačena blíže k sobě. Tím vzniká jedinečná kvalita tohoto bavlněného saténu. Vysoce kvalitní bavlna dýchá a pohlcuje vlhkost. Lze prát až na 60 stupňů, je vhodný pro sušičku a lze jej žehlit. Díky vysoké kvalitě si tento materiál zachovává svůj krásný tvar a barvu i po mnoha vyprání.

BAVLNĚNÝ FLANEL

Flanel ze 100% bavlny je přezdíván zimní bavlna. Vzhledem k tomu, že se flanel poskytuje pocit měkkosti a hřeje, je oblíbeným materiálem zimních kolekcí. I když je velmi teplý, stále je to lehká a prodyšná látka. Díky měkkosti kartáčované příze se flanel řadí mezi na omak nejpříjemnější materiály.

 BAVLNĚNÝ PERKÁL 200TC

Perkálová kvalita povlečení je taková "maturita" každého výrobce lůžkových textilií. Perkál je velmi hustě tkaná bavlněná látka, která se vyznačuje houževnatostí a pevností, delší životností, sílou vlákna. Přes to patří mezi nejhladší a nejměkčí materiály, které jsou prodyšné, nasávají dobře vlhkost, rychle schnou. Díky vysoké kvalitě si tento materiál zachovává svůj krásný tvar a barvu i po mnoha vyprání.

// možné v různých úpravách - hladký i pobroušený - např. Brushed Twill - zimní kolekce Pip Studio //

SAMET / BAVLNA 50% x 50%

Tento materiál najdete v kolekci At Home.

Přední strana je vyrobena z krásného elegantního sametu a zadní z bavlny. Moderní a neokoukané.