VELKOOBCHOD

Pro on-line prodej poskytujeme produktové i image fotografie, bannery nebo videa. Každý produkt je označen kódem výrobku. Čárové kódy jsou na samolepkách jak na produktech, tak na obalech. Porcelán je dodáván v papírových krabičkách, povlečení v závislosti na kolekci v luxusních papírových boxech nebo v obalech z recyklátu (plastu). Kosmetické tašky, kabelky a doplňky, oblečení v igelitovém obalu s logem a kódem. 

Podklady pro on-line obchodování : kódy výrobků, čárové kódy, přístup do fotobanky produktových a image fotografií, videa.

Dodržování doporučených prodejních cen samozřejmostí.


Nejúspěšnější jsou naše kolekce v kamenných prodejnách. Přes to, že fotografie a videa jsou poměrně přesné, nikdy to úplně nenahradí možnost si výrobek tzv. "osahat" a případně vyzkoušet. To platí zejména o módě Pip Studio nebo o porcelánu, ručnících a županech.

K propagaci prodeje v kamenných prodejnách poskytujeme stejné podklady, jako e-shopům.

Garantujeme obchodu, který náš sortiment prodává, že v jeho lokalitě neposkytneme zboží jiné prodejně. 


Navazujeme spolupráci s interiérovými designéry. Naše značky nabízí komplexní řešení bytového designu ve vybavení ložnic, koupelen, bytových dekorací a doplňků, stejně tak ve stylu stolování, kuchyňských nebo jídelních setů.

Barevná nebo vzorová kompatibilita v rámci značky nebo kolekce poskytuje neokoukané a velmi sympatické portfolio výrobků.

Na vyžádání zasíláme katalogy.

Aktuální kolekce i novinky pro následující období prezentujeme na výstavách a veletrzích. Naše expozice lze využít po domluvě pro prezentaci sortimentu konečnému zákazníkovi designéra, případně spolupracujeme při vybavení Vaší showroom.