KVALITA TEXTÍLIÍ


Prodáváme zboží od úžasné rodinné firmy Van Beynumových ( www.beddinghouse.com), kteří v Holandsku a vůbec v zemích Beneluxu, jsou lídrem na trhu. Naše společnost je výhradním distributorem jejich sortimentu. 

Proč spolupracujeme s firmou, která vyrábí produkty vyšší cenové hladiny?

Záleží nám na planetě. Bavlna, kterou používají, je z oblastí, kde se nehnojí chemicky a nepoužívají se pesticidy. Je to bavlna pěstovaná s dlouhodobou udržitelností. Materiály, které z této bavlny vyrábí, jsou velmi kvalitní. A designy jsou absolutně nové, neokoukané, nadčasové a zkrátka nádherné. Přibývají produkty, které jsou balené v papírových luxusních boxech, což nezvětšuje zbytečně odpad obalového materiálu. A hlavně, dokáží vyrobit povlečení v Českých rozměrech!

Perkál nebo satén? Čím se liší?

BAVLNĚNÝ PERKÁL 200TC

Perkálová kvalita povlečení je taková "maturita" každého výrobce lůžkových textilií. Perkál je velmi hustě tkaná bavlněná látka, která se vyznačuje houževnatostí a pevností, delší životností, sílou vlákna. Přes to patří mezi nejhladší a nejměkčí materiály, které jsou prodyšné, nasávají dobře vlhkost, rychle schnou. Díky vysoké kvalitě si tento materiál zachovává svůj krásný tvar a barvu i po mnoha vyprání.

Technické označení 100% cotton, 40x40/130x70, 200TC vyjadřuje sílu vlákna bavlny ( jak víte - není bavlna jako bavlna ), gramáž materiálu a hustotu tkaní. Hustota materiálu je ještě důležitější, než gramáž. Čím blíže jsou vlákna bavlny k sobě natlačeny, tím pevnější, lesklejší a kvalitnější materiál je.

Perkálové kolekce od Pip Studia v neokoukatelných nádherných designech najdete na našem shopu. Ne jen povlečení, ale také dekorační polštářky a prostěradla. Vše vyráběno s přísnou kontrolou kvality. Ve skutečnosti vypadají produkty nádherněji než na fotografiích.

A jak si stojí perkál v souboji se saténem?

BAVLNĚNÝ SATÉN 220TC

Saténová vazba je především lesk materiálu. Na trhu jsou dostupné různé kvality saténu a my se soustředíme na tu, která je nejhustší a kde jsou vlákna tlačena nejblíže k sobě. Tím vzniká jedinečná kvalita tohoto bavlněného saténu. Vysoce kvalitní bavlna, ze které jsou naše povlečení vyráběné, dýchá a pohlcuje vlhkost. Lze prát až na 60 stupňů, je vhodný pro sušičku a lze jej žehlit ( ale není to nutné ).

Technické parametry bavlněného saténu kolekce Van Gogh Museum :

100% cotton, 40x40/150x70, 220TC vyjadřuje sílu vlákna bavlny stejně, jako u perkálu, gramáž materiálu a hustotu tkaní. Hustota materiálu je ještě vyšší, než u perkálu. 150x70 je opravdu vysoké číslo a na českém trhu nenajdete mnoho kvalit, které se mohou s tímto srovnat. Čím blíže jsou vlákna bavlny k sobě natlačeny, tím pevnější, lesklejší a díky této kombinaci síly vlákna, hustoty tkaní a gramáže vzniklo povlečení, které i přes 220TC je lehoučké, měkké a hebké. Přitom maximálně pevné.

Jak tedy dopadl souboj?

Na eshopu www.pipstylove.cz je to "Pip Studio 1 : 1 Van Gogh Museum"

Tenkostěnný porcelán

Ať už hledáte svůj první, druhý nebo možná třetí porcelánový servis, naše nabídka Vás nadchne. Pokud hledáte klasické nádobí se zlatými detaily, podívejte se na naši kolekci Pip Studio Royal White. 

Chcete více barvy? Vyzkoušejte naši kolekci Blushing Birds of La Majorelle.

ZÁKLAD VAŠÍ TABULE

V Pip Studio najdete kompletní série porcelánového nádobí. Základní nádobí, jako jsou talíře na snídani, talíře na večeři a samozřejmě podnosy na dort, hrnečky, misky šálky, etažéry, máselnice, konvice, cukřenky a další.

PORCELÁNOVÉ TEACUPSY & DÓZY V RŮZNÝCH DESIGNECH

Základní sady nádobí lze rozšířit o doplňkové kousky:

Porcelánové šálky a hrnky, konvice

Sklenice na vodu, víno a šampaňské

Cukrářské nádobí

Kávové a čajové nádobí

Myslete na lahodný šálek kávy, který byste chtěli vypít z našich porcelánových hrnků. V naší kolekci najdete barevné porcelánové hrnky s veselými desiny. Dáváte přednost espressu? Nenechte si ujít naše šálky na espresso, perfektní k doplnění vaší sady. Pro naše milovníky čaje máme krásné velké hrnky na čaj. Aby byla vaše káva s čajem ještě výjimečnější, Pip Studio nabízí i shodně barevnou cukřenku. Stejně jako naše porcelánová konvice s botanickými nebo orientálními květinami.

SLAVNOSTNÍ TABULE Z PIP STUDIA

Krásné porcelánové nádobí by nebylo úplné bez soupravy příborů a odpovídajících sklenic. Ve vaší sbírce jsou také nepostradatelné speciální kousky pro zvláštní příležitosti. Například šikovný dortový podnos s nožem. Ve vašem prostírání by neměly chybět sklenice na vodu, víno a šampaňské. Všechny tyto položky najdete v kolekci Pip Studio.

NÁPADY NA DÁRKY

Barevný stojan na dort, jasná konvice nebo luxusní sklenice? Předměty z kolekce porcelánového nádobí od Pip Studio jsou příjemné a perfektní k obdarování. K narozeninám, jako dárek ke Dni matek nebo jako Vánoční dárek. Kromě našeho porcelánového nádobí máme i další dárkové předměty. Krásné krabičky jsou samozřejmostí.